صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آلبوم تصاوير
بازديدها
پيوندهاي ویژه
تازه ها
تصویر مناسبت
جستجو
خبر مهم
داروخانه ها
زمان ديجيتال
منوی کارتابل
منوي افقي اصلي بالاي سايت
موسسات طرف قرارداد روستایی
نرم افزار مطب
نظر خواهي
نظر خواهي
ورود كاربران
ورود كاربران
1397/3/17 12:03:36 برگزاری مراسم شهادت امام علی(ع) و ارتحال حضرت امام (ره) در اداره کل بیمه سلامت مازندران به مناسبت ایام شهادت امیر مومنان، حضرت علی(ع) همچنین ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد، مراسم گرامیداشتی با حضور مسئولین و کارکنان ، در نمازخانه این اداره کل برگزار شد.

   به مناسبت ایام شهادت امیر مومنان، حضرت علی(ع) همچنین ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد، مراسم گرامیداشتی با حضور مسئولین و کارکنان ، در نمازخانه این اداره کل برگزار شد.  

   به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت مازندران ، حجت الاسلام هاشمی، از اساتید حوزه و دانشگاه، طی سخنانی در این مراسم، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی علی الخصوص امام شهیدان، حضرت امام خمینی(ره) و تبیین ریشه های پیروزی انقلاب اسلامی، بیان داشت: رهبری، رمز موفقیت انقلاب اسلامی بود که بر پایه اعتقاد به اسلام، عاشورا و انتظار فرج حضرت مهدی موعود(عج) به پیروزی رسید و از دلایل مهم به نتیجه نرسیدن برخی از انقلاب ها را نداشتن رهبری که بتواند مردم را هدایت نماید برشمرد.

وی در ادامه ضمن بیان فضایل امیرالمومنین، حضرت علی(ع)، به بیان اهمیت و فضیلت شبهای قدر پرداخت و افزود: شب قدر توأم با برکات فراوان است و ما باید قدرت درک و کسب برکات این شب بزرگ را در خود آماده سازیم.

لازم به ذکر است، به مناسبت گرامیداشت ایام شهادت امام علی(ع) و لیالی قدر همچنین یاد و خاطره امام خمینی(ره) و شهدای 15 خرداد و ترویج افطاری ساده که از تأکیدات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)   می باشد ، با برگزاری سفره افطاری ساده در مقابل اداره کل از همشهریان عزیز پذیرایی به عمل آمد. همچنین کارکنان این اداره کل نیز به مناسبت این ایام و در اقدامی خداپسندانه، کمک های نقدی خود را جهت نیازمندان اهدا نمودند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر