صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آلبوم تصاوير
بازديدها
پيوندهاي ویژه
تازه ها
تصویر مناسبت
جستجو
خبر مهم
داروخانه ها
زمان ديجيتال
منوی کارتابل
منوي افقي اصلي بالاي سايت
موسسات طرف قرارداد روستایی
نرم افزار مطب
نظر خواهي
نظر خواهي
ورود كاربران
ورود كاربران

1397/3/12 11:06:18 مدیرکل بیمه سلامت مازندران: وحدت و انسجام آحاد جامعه، رمز ادامه راه امام خمینی(ره) است مدیرکل بیمه سلامت مازندران وحدت و انسجام آحاد ملت را رمز ادامه راه امام خمینی(ره) برشمرد و افزود: تجلیل و تکریم شخصیت والای امام بزرگوار و شهدای انقلاب، قدردانی از کسانی است که در راه انقلاب و اسلام جانفشانی کردند.

   مدیرکل بیمه سلامت مازندران وحدت و انسجام آحاد ملت را رمز ادامه راه امام خمینی(ره) برشمرد و افزود: تجلیل و تکریم شخصیت والای امام بزرگوار و شهدای انقلاب، قدردانی از کسانی است که در راه انقلاب و اسلام جانفشانی کردند.  

   به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت مازندران ، دکتر رسول ظفرمند ، مدیرکل بیمه سلامت مازندران طی سخنانی در ستاد گرامیداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد این اداره کل بیان داشت: همه ما مدیون خون پاک شهدای 15 خرداد هستیم زیرا با خون پاک این عزیزان، اسلام طلوعی دوباره پیدا کرد و مسیر آزادی ملت ایران به رهبری امام خمینی(ره) هموار شد.

مدیرکل بیمه سلامت مازندران گفت: تکریم شخصیت بزرگ امام راحل و پاسداشت اندیشه های ایشان وظیفه ماست و هدف اصلی ما در بزرگداشت این مناسبت، تبیین اندیشه های والای ایشان برای نسل جوان انقلاب است. امروز دشمنان برای نفوذ به بدنه انقلاب به دنبال اختلاف افکنی در جامعه اسلامی می باشند از این رو باید بیش از پیش با هوشیاری، تبعیت از فرامین و رهنمودهای رهبری حکیم و فرزانه چون همیشه نقشه‌های شوم قدرت‌های سلطه گر را خنثی نمود.  

لازم به ذکر است، در این جلسه هر یک از اعضاء پیشنهادات خود را برای برگزاری هرچه باشکوه تر این مناسبت و تقارن آن با ایام شهادت حضرت علی(ع) و لیالی قدر مطرح نمودند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر