صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آلبوم تصاوير
بازديدها
پيوندهاي ویژه
تازه ها
تصویر مناسبت
جستجو
خبر مهم
داروخانه ها
زمان ديجيتال
منوی کارتابل
منوي افقي اصلي بالاي سايت
موسسات طرف قرارداد روستایی
نرم افزار مطب
نظر خواهي
نظر خواهي
ورود كاربران
ورود كاربران

1397/2/27 14:23:27 تقدیر مدیرکل بیمه سلامت مازندران،از مسئول روابط عمومی این اداره کل در آغاز هفته روابط عمومی در آغاز هفته روابط عمومی و به مناسبت 27 اردیبهشت ماه، روز گرامیداشت ارتباطات و روابط عمومی ، از مسئول روابط عمومی این اداره کل تقدیر به عمل آمد.  در آغاز هفته روابط عمومی و به مناسبت 27 اردیبهشت ماه، روز گرامیداشت ارتباطات و روابط عمومی ، از مسئول روابط عمومی این اداره کل تقدیر به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت مازندراندکتر طفرمند، مدیرکل بیمه سلامت مازندران، طی سخنانی،با گرامیداشت 27 اردیبهشت ماه، نقش روابط عمومی در سازمان ها را بسیار ارزشمند دانست و خاطر نشان نمود: عملکرد روابط عمومی ها می توانند به ارتقاء کیفی خدمات کمک شایانی نماید و برای تحقق این مهم ایجاد یک ساختار برای ایجاد کار تیمی یک نیاز ضروری است.
بر اساس این گزارش، دکتر ظفرمند ضمن تقدیر از مجموعه فعالیت های روابط عمومی این اداره کل، اطلاع رسانی صادقانه را جزء وظایف مهم روابط عمومی برشمرد و افزود: روابط عمومی باید با بکارگیری تمام توان و استعداد های موجود برای تحقق اهداف عالی سازمان بیمه سلامت تلاش نماید.
لازم به ذکر است ، در این مرسم که معاون توسعه مدیریت و منابع و رییس اداره امور مالی این اداره کل حضور داشتند، با اهداء لوح سپاس از سوی مدیرکل بیمه سلات مازندران به هاشمی جویباری، مسئول روابط عمومی این اداره کل،از مجموعه تلاشهای وی در زمینه اعتلای فرهنگ سلامت، اطلاع رسانی و تعامل مناسب با رسانه ها تجلیل به عمل آمد.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر