صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آلبوم تصاوير
بازديدها
پيوندهاي ویژه
تازه ها
تصویر مناسبت
جستجو
خبر مهم
داروخانه ها
زمان ديجيتال
منوی کارتابل
منوي افقي اصلي بالاي سايت
موسسات طرف قرارداد روستایی
نرم افزار مطب
نظر خواهي
نظر خواهي
ورود كاربران
ورود كاربران

1397/2/23 18:40:51 مدیرکل بیمه سلامت مازندران:بهداشت و درمان،پایه و اساس ترقی جامعه است مدیرکل بیمه سلامت مازندران در بازدید از مرکز جامع سلامت شهری، روستایی شبانه روزی مرزن آباد بیان داشت:بهداشت و درمان، پایه و اساس ترقی جامعه است و با اصلاح و پایش مدیریت در این بخش می توان خدمات شایسته تری به مردم ارائه نمود.
   مدیرکل بیمه سلامت مازندران در بازدید از مرکز جامع سلامت شهری، روستایی شبانه روزی مرزن آباد بیان داشت:بهداشت و درمان، پایه و اساس ترقی جامعه است و با اصلاح و پایش مدیریت در این بخش می توان خدمات شایسته تری به مردم ارائه نمود.
   به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت مازندران ،دکتر ظفرمند،مدیرکل بیمه سلامت مازندران،دکتر اویس، معاون اجرایی مرکز بهداشت استان، اعضای شورای اسلامی مرزن آباد با حضور در مرکز خدمات جامع سلامت این شهر بازدید و از نزدیک ارائه خدمات درمانی این مرکز را مورد بررسی قرار دادند.
   بر اساس این گزارش، پس از این بازدید،جلسه ای با موضوع بررسی روند ارائه خدمات بهداشتی و درمانی این شهر در دفتر شورای اسلامی مرزن آباد تشکیل شد. مدیرکل بیمه سلامت مازندران با تاکید بر این که دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به بحث سلامت دارد،بیان داشت: به حمد ا... در سایه امنیت پایدار کشور،می توان با اصلاح و پایش در مدیریت عرصه سلامت خدمات شایسته تری به مردم ارائه نمود.
   وی افزود : به برکت وجود امنیت در کشور و با پیگیری و تقویت زیرساخت های عرضه موجود سلامت و بهداشت و درمان، می توان گردشگری سلامت را در استان راه اندازی نمود که بر این اساس استان مازندران می تواند قطب گردشگری سلامت در منطقه باشد‌.
   لازم به ذکر است در این جلسه مسایل مربوط به سلامت و بهداشت و درمان منطقه مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر