صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آلبوم تصاوير
بازديدها
پيوندهاي ویژه
تازه ها
تصویر مناسبت
جستجو
خبر مهم
داروخانه ها
زمان ديجيتال
منوی کارتابل
منوي افقي اصلي بالاي سايت
موسسات طرف قرارداد روستایی
نرم افزار مطب
نظر خواهي
نظر خواهي
ورود كاربران
ورود كاربران
1397/3/17 12:12:42 بیانیه اداره کل بیمه سلامت استان مازندران به مناسبت فرارسیدن روز قدس کارکنان اداره کل بیمه سلامت استان مازندران همراه و همصدا با امت ولایتمدار و همیشه در صحنه ایران اسلامی ،با پیروی از فرمایشات حضرت امام خمینی(ره) و لبیک به ندای مقام عظمای ولایت حضرت آیت ا... العظمی خامنه ای ( مد ظله العالی) ضمن دعوت از تمامی هموطنان عزیز روزه دار ، با شرکت گسترده در راهپیمایی عظیم روز قدس ، بار دیگر عزم خود را در حمایت از آرمانهای مقدس نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهایی قدس شریف به جهانیان نشان خواهد داد .

بسمه تعالی
" بیانیه اداره  کل  بیمه  سلامت استان  مازندران  به  مناسبت  فرارسیدن  روز  قدس"
 
    

         خواهد رسید روزی که بیت المقدس پیراهن عزت و اقتدار بر تن کند و نغمه خوش آزادیش در جهان بپیچد، روزی که شکوفه های امید و ایمان از تمام دیوارهای بیت المقدس  نمایان شود و عطر خوش پیروزی همه جا  را پر سازد، روزی که چشمان مسلمانان اشک شادی ریخته، فروغ اش تمام دنیا را چراغان کند. آن روزی که دل های مشتاق مسلمان برگرد قبله اول خواهد گشت و نوای یکدلی مسلمانی سرخواهد داد.

روز قدس یکی از برجسته ترین یادگارهای امام عزیز ماست؛ نشانه دلبستگی انقلاب و ملت ما به  قدس شریف و فلسطین است و به برکت روز قدس، این نام را ما توانسته ایم هر سال در دنیا زنده نگه داریم.

روز قدس، روز خون است و حماسه، روز مقاومت است و ایثار، روز آزادگی و اقتدار، روز شهامت و شهادت، در روز قدس جهان بار دیگر عجز و ناتوانی استکبار و قدرت و اقتدار مسلمانان را به چشم می بیند. بار دیگر دفتر    ذلت بار شکست های پی در پی غاصبان اسرائیلی مرور می شود و فروغ پیروزی های همیشگی جوانان فلسطینی که با دست خالی در برابر بزرگ ترین غاصبان و ظالمان ایستاده اند، چشم همه مسلمانان را روشن می کند.
 بر این اساس کارکنان اداره کل بیمه سلامت استان مازندران همراه و همصدا با امت ولایتمدار  و همیشه در صحنه ایران اسلامی ،با پیروی از فرمایشات حضرت امام خمینی(ره) و  لبیک به ندای مقام عظمای ولایت حضرت آیت ا... العظمی خامنه ای ( مد ظله العالی) ضمن دعوت از تمامی هموطنان عزیز روزه دار ، با شرکت گسترده در راهپیمایی عظیم روز قدس ، بار دیگر عزم خود را در حمایت از آرمانهای مقدس نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهایی قدس شریف  به جهانیان نشان خواهد داد . "

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر