پرچم ايران
Medical Services Insurance Organization
نقشه سايت
تماس با ما
خانه
English Version
آخرين بروزرساني:
يكشنبه 30 مهر 1396 13:18:15
تعداد بازديد اين صفحه: 367255
تعداد بازديد از سايت: 65838223
تعداد بازديد زيرپورتال: 563740
اين زيرپورتال امروز: 250
در امروز: 36595
اين صفحه امروز: 173
1396/6/20 14:41:23 برگزاری جلسه آموزشی شیمی درمانی و داروها در بیمه سلامت جلسه آموزشی با موضوع شیمی درمانی و داروها ( براساس کتاب ارزش های نسبی ) با حضور دکتر احمد تمدنی، فوق تخصص هماتولوژی و انکولوژی، در شهرستان بابل برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت مازندران ، جلسه آموزشی با موضوع شیمی درمانی و داروها ( براساس کتاب ارزش های نسبی ) با حضور دکتر احمد تمدنی، فوق تخصص هماتولوژی و انکولوژی، در شهرستان بابل برگزار شد.

   بر اساس این گزارش ، این جلسه آموزشی در راستای تحقق بخشی به هدف راهبردی توسعه و بهبود همچنین قابلیت ها و انگیزش سرمایه های انسانی در حوزه آموزشی و توانمندی سازی کارکنان با حضور کارشناسان ناظر بیمارستانی، کارشناسان تأیید نسخ داروئی وکارشناسان نظارت و ارزشیابی این اداره کل در شهرستان بابل برگزار شد.

   لازم به ذکر است، شناخت و نحوه تجویز دارو ها در نحوه نظارت و رسیدگی به اسناد پزشکی بسیار مهم است که بایستی کارشناسان ناظر بیمارستانی، کارشناسان تأیید نسخ داروئی وکارشناسان نظارت و ارزشیابی، دانش و مهارت کافی در این زمینه را دارا باشند و گذراندن این دوره های آموزشی، موجب افزایش اطلاعات علمی و مهارتی و تقویت ارتباط منطقی بین بیمار و بیمه ها خواهد شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر