صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آلبوم تصاوير
بازديدها
پيوندهاي ویژه
تازه ها
تصویر مناسبت
جستجو
خبر مهم
داروخانه ها
زمان ديجيتال
منوی کارتابل
منوي افقي اصلي بالاي سايت
موسسات طرف قرارداد روستایی
نرم افزار مطب
نظر خواهي
نظر خواهي
ورود كاربران
ورود كاربران
1396/6/20 14:41:23 برگزاری جلسه آموزشی شیمی درمانی و داروها در بیمه سلامت جلسه آموزشی با موضوع شیمی درمانی و داروها ( براساس کتاب ارزش های نسبی ) با حضور دکتر احمد تمدنی، فوق تخصص هماتولوژی و انکولوژی، در شهرستان بابل برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت مازندران ، جلسه آموزشی با موضوع شیمی درمانی و داروها ( براساس کتاب ارزش های نسبی ) با حضور دکتر احمد تمدنی، فوق تخصص هماتولوژی و انکولوژی، در شهرستان بابل برگزار شد.

   بر اساس این گزارش ، این جلسه آموزشی در راستای تحقق بخشی به هدف راهبردی توسعه و بهبود همچنین قابلیت ها و انگیزش سرمایه های انسانی در حوزه آموزشی و توانمندی سازی کارکنان با حضور کارشناسان ناظر بیمارستانی، کارشناسان تأیید نسخ داروئی وکارشناسان نظارت و ارزشیابی این اداره کل در شهرستان بابل برگزار شد.

   لازم به ذکر است، شناخت و نحوه تجویز دارو ها در نحوه نظارت و رسیدگی به اسناد پزشکی بسیار مهم است که بایستی کارشناسان ناظر بیمارستانی، کارشناسان تأیید نسخ داروئی وکارشناسان نظارت و ارزشیابی، دانش و مهارت کافی در این زمینه را دارا باشند و گذراندن این دوره های آموزشی، موجب افزایش اطلاعات علمی و مهارتی و تقویت ارتباط منطقی بین بیمار و بیمه ها خواهد شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر