صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آلبوم تصاوير
بازديدها
پيوندهاي ویژه
تازه ها
تصویر مناسبت
جستجو
خبر مهم
داروخانه ها
زمان ديجيتال
منوی کارتابل
منوي افقي اصلي بالاي سايت
موسسات طرف قرارداد روستایی
نرم افزار مطب
نظر خواهي
نظر خواهي
ورود كاربران
ورود كاربران1396/6/25 13:55:38 مدیرکل بیمه سلامت مازندران: مهمترین وظیفه ما، ادامه راه شهیدان است مدیرکل بیمه سلامت مازندران در دیدار با خانواده شهید مشتاقی، از شهدای مدافع حرم، ضمن تجلیل از صبر و بردباری خانواده این شهید بزرگوار گفت: همه ما مدیون شهدا هستیم و هرچه داریم از خون پاک شهیدان داریم و مهمترین وظیفه ما، ادامه راه شهیدان است.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت مازندران ، مدیرکل بیمه سلامت مازندران در دیدار با خانواده شهید مشتاقی، از شهدای مدافع حرم، ضمن تجلیل از صبر و بردباری خانواده این شهید بزرگوار گفت: همه ما مدیون شهدا هستیم و هرچه داریم از خون پاک شهیدان داریم و مهمترین وظیفه ما، ادامه راه شهیدان است.

   بر اساس این گزارش ، دکتر رسول ظفرمند ضمن ادای احترام به ایثار و جانفشانی شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، افزود: شهدای مدافع حرم با باور عاشورایی به دفاع از حریم ولایت برخاستند و با گذشتن از جان و دلبستگی های خود، به ما درس شجاعت، مقاومت و ولایتمداری دادند.

   لازم به ذکر است، در ادامه دیدارهای مدیرکل بیمه سلامت مازندران با خانواده معظم شهدا، دکتر ظفرمند و جمعی از روسای ادارات ستادی و شهرستانی و کارکنان این اداره کل با حضور در منزل شهید مدافع حرم، حسین مشتاقی، در شهرستان نکا، ضمن تجلیل از صبر و بردباری خانواده این شهید بزرگوار، با آرمانهای بلند شهیدان، تجدید میثاق نمودند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر