پرچم ايران
Medical Services Insurance Organization
نقشه سايت
تماس با ما
خانه
English Version
آخرين بروزرساني:
يكشنبه 30 مهر 1396 13:14:02
تعداد بازديد اين صفحه: 367239
تعداد بازديد از سايت: 65837466
تعداد بازديد زيرپورتال: 563701
اين زيرپورتال امروز: 233
در امروز: 35838
اين صفحه امروز: 157



1396/6/25 13:55:38 مدیرکل بیمه سلامت مازندران: مهمترین وظیفه ما، ادامه راه شهیدان است مدیرکل بیمه سلامت مازندران در دیدار با خانواده شهید مشتاقی، از شهدای مدافع حرم، ضمن تجلیل از صبر و بردباری خانواده این شهید بزرگوار گفت: همه ما مدیون شهدا هستیم و هرچه داریم از خون پاک شهیدان داریم و مهمترین وظیفه ما، ادامه راه شهیدان است.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت مازندران ، مدیرکل بیمه سلامت مازندران در دیدار با خانواده شهید مشتاقی، از شهدای مدافع حرم، ضمن تجلیل از صبر و بردباری خانواده این شهید بزرگوار گفت: همه ما مدیون شهدا هستیم و هرچه داریم از خون پاک شهیدان داریم و مهمترین وظیفه ما، ادامه راه شهیدان است.

   بر اساس این گزارش ، دکتر رسول ظفرمند ضمن ادای احترام به ایثار و جانفشانی شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، افزود: شهدای مدافع حرم با باور عاشورایی به دفاع از حریم ولایت برخاستند و با گذشتن از جان و دلبستگی های خود، به ما درس شجاعت، مقاومت و ولایتمداری دادند.

   لازم به ذکر است، در ادامه دیدارهای مدیرکل بیمه سلامت مازندران با خانواده معظم شهدا، دکتر ظفرمند و جمعی از روسای ادارات ستادی و شهرستانی و کارکنان این اداره کل با حضور در منزل شهید مدافع حرم، حسین مشتاقی، در شهرستان نکا، ضمن تجلیل از صبر و بردباری خانواده این شهید بزرگوار، با آرمانهای بلند شهیدان، تجدید میثاق نمودند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر