صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آلبوم تصاوير
بازديدها
پيوندهاي ویژه
تازه ها
تصویر مناسبت
جستجو
خبر مهم
داروخانه ها
زمان ديجيتال
منوی کارتابل
منوي افقي اصلي بالاي سايت
موسسات طرف قرارداد روستایی
نرم افزار مطب
نظر خواهي
نظر خواهي
ورود كاربران
ورود كاربران


1397/10/11 16:00:28 مدیرکل بیمه سلامت مازندران:تکریم ارزش‌های دفاع مقدس ، شهدا و ایثارگران بر همگان واجب است مدیرکل بیمه سلامت مازندران، فرماندار میاندورود و جمعی از مسئولین با خانواده شهید مدافع حرم محمد معافی دیدار و از مقام شامخ این شهید والامقام تجلیل کردند.

   مدیرکل بیمه سلامت مازندران، فرماندار میاندورود و جمعی از مسئولین با خانواده شهید مدافع حرم محمد معافی دیدار و از مقام شامخ این شهید والامقام تجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت مازندران ، دکتر رسول ظفرمند ،مدیر کل بیمه سلامت مازندران، با تجلیل از خانوداه این شهید بزرگوار، به جهت پرورش چنین فرزند برومندی، عزت و افتخار کنونی نظام مقدس اسلامی را مدیون و مرهون خون شهدا و ایثارگری جانبازان و آزادگان سرافراز دانست و گفت: تکریم ارزش‌های دفاع مقدس و شهدا و ایثارگران بر همگان واجب است و مسئولان باید سنت دید و بازدید از خانواده‌ شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند تا همیشه در معرض بهره گیری از نور ایثار ، رشادت و جانبازی شهدا باشند.

وی افزود: شهدای گرانقدر ما به‌راستی و درستی حافظ و پرچمدار مکتب حسینی هستند. این عزیزان با بصیرت و آگاهی، راه امامت و ولایت را طی نمودند و در این مسیر نورانی نیز شهادت را مقدم بر حیات مادی انتخاب نمودند و امروز نیز خانواده‌ این مردان بزرگ، همان مسیر روشن را با افتخار و سربلندی طی می‌کنند. وی بیان داشت:  این دیدارها فرصتی است برای اینکه دوباره تجدید روحیه در ما شکل بگیرد تا کارمان را به درستی و در ادامه ایثارگری‌های این شهیدان پی بگیریم.

لازم به ذکر است در این دیدار که فرماندار، رییس بنیاد شهید، جمعی از مسئولین شهرستان میاندورود، بخشدار گهرباران و خانواده معظم شهدا حضور داشتند، نماز جماعت مغرب و عشاء در منزل این شهید بزرگوار برگزار و در پایان با اهداء لوح سپاس از سوی مدیرکل بیمه سلامت مازندران از صبر و مقاومت خانواده این شهید گرانقدر تجلیل شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر