صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آلبوم تصاوير
بازديدها
پيوندهاي ویژه
تازه ها
تصویر مناسبت
جستجو
خبر مهم
داروخانه ها
زمان ديجيتال
منوی کارتابل
منوي افقي اصلي بالاي سايت
موسسات طرف قرارداد روستایی
نرم افزار مطب
نظر خواهي
نظر خواهي
ورود كاربران
ورود كاربران1397/11/15 15:13:58 مدیرکل بیمه سلامت مازندران: با وحدت جامعه، سیاست تفرقه افکنی دشمن خنثی می شود مدیرکل بیمه سلامت مازندران طی سخنانی در آیین نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و فجر فاطمی این اداره کل گفت: ما باید در نقطه مقابل دشمن بایستیم و با وحدت و همدلی اجازه تحقق اهداف شوم را به دشمنان ندهیم همانگونه که امام خمینی (ره) بیش از هر چیزی بر وحدت تاکید داشت زیرا با وحدت جامعه، سیاست تفرقه افکنی دشمن خنثی می شود .

   مدیرکل بیمه سلامت مازندران طی سخنانی در آیین نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و فجر فاطمی این اداره کل گفت: ما باید در نقطه مقابل دشمن بایستیم و با وحدت و همدلی اجازه تحقق اهداف شوم را به دشمنان ندهیم همانگونه که امام خمینی (ره) بیش از هر چیزی بر وحدت تاکید داشت زیرا با وحدت جامعه، سیاست تفرقه افکنی دشمن خنثی می شود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت مازندران دکتر رسول ظفرمند، مدیرکل بیمه سلامت مازندران بیان داشت: ملت بزرگ ایران اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی شرایط دشوار مختلفی را در سایه یکدلی و انسجام ملی تجربه کرده است و می طلبد که مسایل امروز جامعه نیز با وحدت و اراده قوی مدیریت شودو در این راه همراهی تنگاتنگ همه جریان های فکری و سیاسی در کشور برای خنثی کردن توطئه های دشمنان و حل مشکلات ضروری است وی با تاکید بر اینکه موفقیت‌هایی که ایران طی چهار دهه به دست آورده است به برکت رهنمودهای امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب همچنین حفظ اتحاد و وحدت بین آحاد ملت بوده است ؛ افزود:  امروز دشمن وحدت و اتحاد ملی ما را هدف قرار داده است که خوشبختانه مردم و مسئولان ما با توطئه های آنها آشنا بوده و اجازه نمی دهند به اهداف خود برسند .

دکتر ظفرمند با توجه به تقارن ایام فاطمیه و ایام الله دهه فجر گفت:  در جامعه امروز برای تحقق اهداف نیاز به وجود الگوی قابل اطمینان است که حضرت زهرا(س) یکی از الگوهای والا در امور مدیریتی ،فرهنگی ،اقتصادی ، اجتماعی و دینی است . 

لازم به ذکر است در ادامه، سرهنگ نجفی، رییس سازمان بسیج کارمندی استان مازندران طی سخنانی ضمن گرامیداشت تقارن ایام ا... دهه مبارک فجر و ایام فاطمیه افزود: امام(ره) به هدفی که داشت ایمان داشت و مردم هم پشت امام زمان خودشان که حضرت امام خمینی(ره) بود، ایستادند که منجربه پیروزی انقلاب اسلامی شد . وی ابراز امیدواری کرد مردم ما تحت ولایت و رهبری مقام معظم رهبری مثل حضرت امام(ره)، این کشتی ولایت را به سرمنزل مقصود که دست با کرامت امام زمان (عج) است می رسانند.

 وی افزود: در این راه همه ما باید ثابت قدم باشیم و بمانیم و انشا ا... که سرباز خوبی برای مقام عظمای ولایت و رهبری باشیم  و در راهی که شهدای عزیز ما رفتند و امام عزیز ما ترسیم کردند، ثابت قدم بمانیم.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم، از همکارانی که با نام فاطمه یا یکی از القاب ایشان بودند با اهداء کتاب و گل تجلیل شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر