صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آلبوم تصاوير
بازديدها
پيوندهاي ویژه
تازه ها
تصویر مناسبت
جستجو
خبر مهم
داروخانه ها
زمان ديجيتال
منوی کارتابل
منوي افقي اصلي بالاي سايت
موسسات طرف قرارداد روستایی
نرم افزار مطب
نظر خواهي
نظر خواهي
ورود كاربران
ورود كاربران
1396/7/5 09:39:34 تقدیر از مدیر کل بیمه سلامت مازندران در ترویج امر به معروف و نهی از منکر با اهداء لوح تقدیر از سوی نمایده معزز ولی فقیه در مازندران و رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ، از مدیرکل بیمه سلامت مازندران به عنوان یکی از مدیران تلاشگر در توسعه و نهادینه نمودن فریضه مقدس امر به معروف و نهی از منکر، تقدیر شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت مازندران ، با اهداء لوح تقدیر از سوی نمایده معزز ولی فقیه در مازندران و رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ، از مدیرکل بیمه سلامت مازندران به عنوان یکی از مدیران تلاشگر در توسعه و نهادینه نمودن فریضه مقدس امر به معروف و نهی از منکر، تقدیر شد.

   بر اساس این گزارش ، در قسمتی از این لوح آمده است : "به پاس همکاری، زحمات و تلاش بی شائبه جنابعالی در پیشبرد طرح ها و برنامه های ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر، به مصداق حدیث من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخاق، از شما تقدیر و تشکر به عمل می آید."

   لازم به ذکر است ، در همایش استانی سالانه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر با حضور روسا و دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر استان با اهدای لوح تقدیر از سوی حضرت آیت ا... طبرسی، نماینده معزز ولی فقیه در مازندران و رییس ستاد احیاء امر به معروف استان، از دکتر ظفرمند، مدیرکل بیمه سلامت مازندران تقدیر شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر