پرچم ايران
Medical Services Insurance Organization
نقشه سايت
تماس با ما
خانه
English Version
آخرين بروزرساني:
يكشنبه 30 مهر 1396 13:14:02
تعداد بازديد اين صفحه: 367241
تعداد بازديد از سايت: 65837570
تعداد بازديد زيرپورتال: 563705
اين زيرپورتال امروز: 233
در امروز: 35942
اين صفحه امروز: 159
1396/7/5 09:39:34 تقدیر از مدیر کل بیمه سلامت مازندران در ترویج امر به معروف و نهی از منکر با اهداء لوح تقدیر از سوی نمایده معزز ولی فقیه در مازندران و رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ، از مدیرکل بیمه سلامت مازندران به عنوان یکی از مدیران تلاشگر در توسعه و نهادینه نمودن فریضه مقدس امر به معروف و نهی از منکر، تقدیر شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت مازندران ، با اهداء لوح تقدیر از سوی نمایده معزز ولی فقیه در مازندران و رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ، از مدیرکل بیمه سلامت مازندران به عنوان یکی از مدیران تلاشگر در توسعه و نهادینه نمودن فریضه مقدس امر به معروف و نهی از منکر، تقدیر شد.

   بر اساس این گزارش ، در قسمتی از این لوح آمده است : "به پاس همکاری، زحمات و تلاش بی شائبه جنابعالی در پیشبرد طرح ها و برنامه های ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر، به مصداق حدیث من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخاق، از شما تقدیر و تشکر به عمل می آید."

   لازم به ذکر است ، در همایش استانی سالانه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر با حضور روسا و دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر استان با اهدای لوح تقدیر از سوی حضرت آیت ا... طبرسی، نماینده معزز ولی فقیه در مازندران و رییس ستاد احیاء امر به معروف استان، از دکتر ظفرمند، مدیرکل بیمه سلامت مازندران تقدیر شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر