صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آلبوم تصاوير
بازديدها
پيوندهاي ویژه
تازه ها
تصویر مناسبت
جستجو
خبر مهم
داروخانه ها
زمان ديجيتال
منوی کارتابل
منوي افقي اصلي بالاي سايت
موسسات طرف قرارداد روستایی
نرم افزار مطب
نظر خواهي
نظر خواهي
ورود كاربران
ورود كاربران


1397/10/10 14:08:54 برگزاری مراسم گرامیداشت 9 دی در اداره کل بیمه سلامت مازندران مراسم بزرگداشت «۹ دی» همزمان در سراسر کشور با حضور جمع کثیری از مسئولین و کارکنان ادارات ستادی و شهرستانی در سالن اجتماعات یادگار امام(ره) این اداره کل برگزار شد و شرکت‌کنندگان یک‌بار دیگر با رهبر معظم انقلاب و شهیدان، میثاق دوباره بستند .

   مراسم بزرگداشت «۹ دی» همزمان در سراسر کشور با حضور جمع کثیری از مسئولین و کارکنان ادارات ستادی و شهرستانی در سالن اجتماعات یادگار امام(ره) این اداره کل برگزار شد و شرکت‌کنندگان یک‌بار دیگر با رهبر معظم انقلاب و شهیدان، میثاق دوباره بستند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت مازندران ، دکتر رسول ظفرمند مدیر کل بیمه سلامت مازندران به مناسبت یوم ا... 9 دی بیان داشت: پیام اصلی مردم در نهم دی،  پایبندی همیشگی به ارزش‌های دینی  به ویژه عاشورای حسینی ،  نفی سلطه زورگویان و زیاده‌خواهان، پیروی از راه امام و شهیدان، اعتقاد راسخ به اصل مترقی ولایت فقیه و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و وفاداری نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.

وی افزود: تاریخ چهل ساله انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایت مدار ایران اسلامی نقش بسته است. این تجلی پیش از این نیز در عرصه دفاع مقدس و عرصه های فرهنگ و اقتصاد به ظهور رسیده بود و در 9 دی،  بار دیگر در ابعاد سیاسی، اجتماعی متجلی گشت و مردم صبور، مقاوم و هوشیار ایران اسلامی با تمام وجود به نظام اسلامی از عمق جان معتقدند و لحظه ای در دفاع، حمایت و حراست از آن کوتاهی نخواهند کرد.

لازم به ذکر است حجت الاسلام حاجیان، امام جماعت این اداره کل، طی سخنانی در مراسم گرامیداشت یوم ا... 9 دی که با حضور جمع کثیری از مسئولین و کارکنان ادارات ستادی و شهرستانی برگزار شد، بیان داشت: بصیرت و دشمن شناسی از عوامل اصلی و موثر در ماندگاری و پایداری انقلاب اسلامی است. دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی تا به امروز با روش‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، جنگ و فرهنگی به دنبال ضربه زدن و سرنگونی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و این راه را در سال‌های آینده دنبال خواهند کرد و بر این اساس ما باید دشمن شناسی را در جامعه تقویت و جامعه به ابزار‌هایی برای مقابله با دشمنان مجهز شوند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر