صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آلبوم تصاوير
بازديدها
پيوندهاي ویژه
تازه ها
تصویر مناسبت
جستجو
خبر مهم
داروخانه ها
زمان ديجيتال
منوی کارتابل
منوي افقي اصلي بالاي سايت
موسسات طرف قرارداد روستایی
نرم افزار مطب
نظر خواهي
نظر خواهي
ورود كاربران
ورود كاربران
1397/11/21 08:52:13 دعوت سازمان بیمه سلامت ایران برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

دعوت سازمان بیمه سلامت ایران برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

«انقلاب اسلامی پاسخ روشن یک ملت به ندای رهبری بود که می‌خواست رهاننده‌ مردم از بند استبداد و استعمار و تامین کننده حقوق اساسی، کرامت و حرمت آنها باشد.

این روزها یاد‌آور حضور پرشور مردمی است که همه هستی خویش را نثار اسلام کرده و از خون جوانان خود مزرعه دین را آبیاری کردند.

  22 بهمن نیز روز وحدت و به ثمر رسیدن نهال شکوهمند انقلاب و یکپارچگی ملتی آزاد و سرافراز است که با پیروی از آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) در مقابله با دسیسه و توطئه‌های دشمنان نظام، چون کوه استوار و دژ مستحکم و تسلیم‌ناپذیر ایستادند.

اکنون انقلاب اسلامی، در حالی وارد چهلمین سال پیروزی خود می‌شود که وعده الهی بنیانگذار کبیر انقلاب مبنی بر پیروزی ملت‌های مظلوم و مستضعف بر   دولت های مستبد، مرتجع و وابسته در حال تحقق است.

حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن با توجه به یاوه‌گویی‌های دشمنان انقلاب و اسلام و ایادی استکبارشان بی اعتنایی به ابهت مادی و پوشالی آن‌ها است و حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به دشمنان می‌فهماند که آنان پای انقلاب و آرمان‌های خود بعد از ۴۰ سال ایستاده‌اند.

اکنون در 40 سالگی انقلاب از آحاد مردم ایران دعوت می‌شود در راهپیمایی 22 بهمن ماه حضور آگاهانه خود را به منصه ظهور رسانده و با تجلی وحدت امت، توطئه‌های دشمنان و بدخواهان را نقش برآب کنند .»

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر