صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آلبوم تصاوير
بازديدها
پيوندهاي ویژه
تازه ها
تصویر مناسبت
جستجو
خبر مهم
داروخانه ها
زمان ديجيتال
منوی کارتابل
منوي افقي اصلي بالاي سايت
موسسات طرف قرارداد روستایی
نرم افزار مطب
نظر خواهي
نظر خواهي
ورود كاربران
ورود كاربران

1396/7/6 08:57:52 برگزاری مراسم زیارت عاشورا به مناسبت هفته دفاع مقدس در اداره کل بیمه سلامت مازندران به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی(ع)، مراسم پرفیض زیارت عاشورا با حضور مسئولین و کارکنان ، در نمازخانه این اداره کل برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت مازندران ، به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی(ع)، مراسم پرفیض زیارت عاشورا با حضور مسئولین و کارکنان ، در نمازخانه این اداره کل برگزار شد.

   بر اساس این گزارش ، دکتر ظفرمند طی سخنانی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، تقارن هفته دفاع مقدس و ماه محرم را نوید بخش پیام عاشورایی برشمرد و افزود: پایداری ایران اسلامی که برخاسته از روح وحدت و ایمان ملت سرافراز ایران اسلامی بود، در سایه هدایت‏های رهبر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) شکل گرفت و موجب احیای یک مکتب سازنده و جهانگیر شد که مانند نگینی تابناک، بر تاریخ پر افتخارحماسه و ایثار و پایداری آزادگان جهان خواهد درخشید.

   لازم به ذکر است ، در این مراسم معنوی که با قرائت زیارت عاشورا و مداحی همراه بود، کارکنان این اداره کل ضمن گرامیداشت فدا کاری حضرت امام حسین(ع) و یاران باوفایش،با آرمانهای بلند شهدای انقلاب و شهیدان مدافع حرم تجدید میثاق نمودند.

   یادآور می شود، مراسم پرفیض و معنوی زیارت عاشورا، همه روزه صبح ها قبل از ساعت اداری در دهه اول محرم و پنج شنبه ها تا پایان ماه صفر در نمازخانه این اداره کل برگزار خواهد شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر